E FUNDIT/ TRONDlTET bota e sportit, vd es Iegjenda e basketbollit Kobe Bryant

  0
  100

  Ylli i basketbollit, Kobe Bryant, ka vd ekur në një aksi dent me helikopter.

  Sipas TMZ, Bryant ka vd ekur në një aksi dent me helikopter, së bashku me katër persona të tjerë që ishin në bord. Po ashtu dhe DailyMail shkruan për vd ekjen e tij.

  Ende është nën he time shk aku i aksi dentit.

  Bryant ishte ylli i Los Angeles Lakers për shumë vite me radhë. Përveç që ka fituar katër herë titullin e NBA me këtë ekip, ai po ashtu është zgjedhur disa herë MVP dhe është koshashënuesi i katërt më i mirë në histori të NBA’së.