‘E KTHYEN NË SEKOND’/ Ngjela zbulon skenarin e papritur: Rama ka shkuar të dorëhiqet, nuk e lejuan amerikanët

    0
    130

    Avokati i njohur Spartak Ngjela ka treguar mbrëmjen e sotme se kryeministri Rama ka shkuar tek ‘amerikanët’ për të dhënë dorëheqjen.

    Ngjela tha se Rama nuk dorëhiqet sepse nuk e lejojnë ‘amerikanët’ dhe madje sipas tij ata nuk e kanë mbajtur Ramën asnjë sekond dhe e kanë kthyer pas.

    ‘Rama nuk dorëhiqet. Nuk e lejojnë amerikanët. Ka vajtur të dorërhiqet por nuk e kanë mbajtur ata as 1 sekond, e kanë kthyer’, tha Ngjela në emision Open.