LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Horoskopi ditor, e enjte 24 tetor 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të...

Antonio Balabani,REFUGJATl i Iuftës me shqiponjën dy krenare në krah,po korrë suksese në futboIIin...

Mbrojtësi anësor shpëtoi nga k onflikti i vitit 1999. Tani ai së bashku me familjen e tij po jetojnë ëndrrën amerikane në Miçigan. Pas bIIokimit...

‘Ke të ardhmen e vendit me vete’/ Kur Monika Kryemadhi me EMOClONE i thurte...

Në vitin 2000, Edi Rama do të garonte për Kryetar Bashkia në Tiranë. Aty do të fillonte edhe ngjitja e tij politike, ndërkohë që...

STAY CONNECTED

0FansLike
65,982FollowersFollow
27,100SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Shtirej si lypës, por nuk do ta besoni sa para i gjetën ne shtepi...

Ditën e djeshme një lypës 78-vjeçar i cili mbijetonte me lëmoshën e kalimtarëve ka ndërruar jetë. Të gjithë i falnin të holla kur e shihnin...

Gjendet arka e shekullit të XIV, zbuluesit mahniten nga ajo që gjejnë brenda

Një arkë e shekullit të 14-të që përmbante më shumë se 550 monedha ari të rralla dhe argjendi që potencialisht ka vlerë 150 mijë...

Negociatat/ Gjermania shpall datën, ja kur Bundestag-u jep vendimin për Shqipërinë e Maqedoninë e...

BERLIN- 26 shtatori është data kur Deputetët e Gjermanisë do të vendosin për ‘votën’ e tyre për sa i përket hapjes së negociatave të...

LATEST REVIEWS

Design better graphics with The Premium Photoshop Add-On Bundle

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...