LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

NJlHUNl me fshatin në Greqi që nuk e ka humbur Gjuhën Shqipe

Shqiptarët autoktonë të një fshati në Greqi pranojnë traditat e tyre shqiptare, gjuhën, muzikën, trashëgiminë brez pas brezi nga të parët e...

‘Lindin jashtë dhe harxhojnë para, unë erdha këtu’/ 20 vite më parë, koha kur...

Kryemadhi ka bërë edhe një parashikim për karrierën e djalit, duke mos e fshehur ambicien për ta bërë djalin kryeministër apo pse...

SHlKONl çfarë bën vëllai për vëllain, e shet të gjithë pasurinë që ka, shtëpinë...

NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per j eten e VLLAUT TEM.Allahu i Madherishem me beson dhe kupton e...

STAY CONNECTED

0FansLike
67,337FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Pagat marramendese qe marrin Cani,Fefziu dhe Gjebrea

Jo pa qëllim tërheqja e audiencës dhe ruajtja e një pozicioni të fortë në treg kërkohet nga televizionet në mënyrë të vazhdueshme. Kjo sigurisht përkthehet...

Zbulohet edhe nje sekret,ja oraret qe duhet te postoni ne instagram qe te merrni...

Nëse doni të merrni më shumë pëlqime në një foto Instagram atëherë koha më e mirë për ta postuar atë mund të jetë në...

Tronditet shkenca,70-vjeçarja: Jam shtatzënë 6 muajshe

Një grua 70-vjeçare që pretendon se është gjashtë muaj shtatzënë me fëmijën e saj të tetë do të bëhet gruaja më e vjetër që...

LATEST REVIEWS

Rama trefishon taksën për televizionin publik, paratë do përdoren për kapjen...

Deputeti demokrat i Qarkut të Fierit, Luan Baçi, ka denoncuar në rrjetet sociale trefishimin e taksës për televizionin publik. Baçi e quan një absurditet...