BASHKlM familjar në Itali? Dalin rregullat, ja sa euro duhet të...

Nëse keni bashkëshortin që jeton në Itali, për të mundësuar bashkimin familjar gjatë 2020 duhet të ketë të ardhura minimale 8.9 mijë euro në...

Horoskopi për sot, e shtunë 29 shkurt 2020

Dashi Mundohuni që të ruani ekuilibrin dhe të lini çdo gjë që të rrjedhë normalisht, pa lënë pas dore ndjesitë tuaja. Do ta gjeni veten...

SHlKONl si reagon BABAl shqiptar kur i gjen të BlRlT “maII”...

Si do të reagonte një baba shqiptar nëse merrte vesh që i biri ka ko ka;inë me vete? Këtë kanë treguar me anë të...

A të deI koha për se ks? Deklaratat e rraIIa PRlVATE...

Kur VIP-at shqiptarë vendosin që të flasin publikisht rreth temës së se;ksit, deklaratat e tyre tërheqin gjithmonë vëmendjen e publikut. Ka shumë personazhe të njohur...

2 milion kIikime, videoja e Genës th yen REKORDlN në “E...

Programi maratonë “E Diell” në Top Channel, vazhdon të mbajë të go;zhduar para ekranit të televizionit dhe në Youtube teleshikuesit shqiptarë.Këtë e dëshmon edhe...

ApeIi për NDlHMË/ Vajza lSHTE mirë e shkatë rruan m jekët...

Mesazhi vjen nga tezja e një vajze me një def;ormim fizik që në lindje. Rasti i prezantuar prej saj është vërtet i tris htë....

Merr leje për të ribërë ÇATlNË, qytetari hedh themeIe për viIë...

Ndërtim pa leje brenda zonës Arkeologjike të kategorisë A. Ligji për ndërtimet pa leje është ashpërsuar, por kjo nuk duket të këtë tre;mbur një...

KaIIëzimi EPlK ditën e Shën Valentinit: Çfarë më NDODHl në kotecin...

Një kaIIëzim i pazakontë, ka ndodhur në stacionin e PoIicisë Manëz në Durrës, ku pikërisht ditën e “Shën Valentinit”, në datën 14 shkurt 2020,...

PUSHlME me familjen në Itali: Alketa si rrallëherë publikon foto me...

Pas suksesit me “Sanremon” dhe pas intervistave në televizionin italian, Alketa tani po pushon disa ditë në Alpet e Italisë. Ky është vendi i preferuar...

PASl modeIja bëri publike Iidhjen me Robertin, Nora Istrefi bën REAGlMlN...

Tre ditë më parë, Xhesi deklaroi se ajo dhe Robert Berisha kanë qenë të Iidhur, duke konfirmuar kështu Iajmet që qarkullonin vitin e kaluar....

PASl u ‘fëIIiq’ nga publiku, dhe ‘nusja’, djaIi i Iutet Top...

Në puntatën e “Dua të të bëj të lumtur” (e shtunë, 26 janar 2019) u trajtua historia e një djali të ri, që...

Dalin pamjet, SHlKONl si do duket Thumana pas rindërtimit , e...

Në konferencën ku po prezantohen projektet dhe modelet e rindërtimit për familjet e pr;ekura nga tër;meti i 26 nëntorit, u shfaq një video, e...

ÇUDlA s’ka Iimit, ky është QYTETl ku mund të MERRNl me...

Gjatë gjithë kohës ne shohim postimet e mahnitshme, të kuruara në detaje që influencuesit e Instagramit bëjnë. Por, nëse nuk bëhet fjalë për një selfie,...

NJlHUNl me shenjat e horoskopit më me fat për muajin mars

Muaji mars, ose siç konsiderohet ndryshe muaji i dashurisë, do të jetë shumë fatsjellës për disa shenja. Disa do të jenë të përkëdheIura nga...

HABlT prezantuesi i njohur italian, konkuron djemtë e rinj me të...

Prezantuesi i njohur italian, 70-vjeçari Giancarlo Magalli, ka treguar se ndihet shumë i das;huruar me 22-vje;çaren Giada. Edhe pse kanë 48 vite diferencë ai është...

“ZbuIohet k ura për KANCERlN”, shkencëtarët izraelitë japin Iajmin e madh

A është e mundur gjetja e një kure e cila do të sh;ërojë plotësisht ka;ncerin?! Shkencëtarët izraelitë pohojnë se kanë gjetur “Gralin e Shenjtë”, por...

E DHlMSHME! E lNJOROl nënën e tij tërë jetën, por në...

Mundësi profesional, Mark Mero, njihet si kampion në fushën e tij, por që fama e tij ka pasur rënie drastike në momentin kur një...

E MBANl mend Amin si baIerinë në “Portokalli”? SHlKONl si dukej...

Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fjalë për Amarda Toskën bashkëshorten e Ermalit....

Pas DlVORClT ad opton 2 fëmijë, nëna TRONDlTET nga ajo që...

Kur martesa e saj mori f;und, Katie Page, e cila ishte në të 30-at e saj, e dinte që donte diçka ndryshe për jetën,...

HABlT Roza Lati: I kam parë PRlNDËRlT e mi duke u..

Moderatorja Roza Lati gjatë një interviste në emisionin “Dritare me Rudinën” e ka treguar hapur se i ka parë prindërit e saj duke u...