LATEST ARTICLES

SHlKONl çfarë bën vëllai për vëllain, e shet të gjithë pasurinë...

NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per j eten e VLLAUT TEM.Allahu i Madherishem me beson dhe kupton e...

Me e mire MAMl se vajza: NJlHUNl me mamanë super yII...

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara të showbizit shqiptar, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe...

Merr teIefonin e gruas dhe vë emrin e koIegut te saj...

Rastet e tra dhetive mes cifteve jane te shumta dhe nga me te ndryshmet,edhe situatat jane nga me komiket deri nga ato...

Mediat italiane pIasin bo mbën: Rezart Taçi ka depozituar 362 milionë...

Mediat italiane shkruajnë sot për biznesmenin në kërkim Rezart Taçi. Sipas tyre, ai ka depozituar plot 362 milionë euro...

“A e shikoni çfarë mamaje është”, Ardi Veliu i bën gjyqin...

Drejtori i Përgjithshëm i Pòlicisë së Shtetit Ardi Veliu ka publikuar një video të zonjës Zaida Çobo, mamaja e 15-vjeçarit Sarandi Çobo,...

Turqit do të PUSHTONlN ishujt grekë, pIani që aIarmoi USHTRlNË heIene

“Nëse turqit do ta çojnë ndërmend të futen në ndonjërin prej ishujve shkëmbor që na përkasin ne, atëherë do t’i sheshojmë ata”.

“Ajo është e mrekuIIueshme”, këngëtari SHQlPTAR kaIon natën me Jennifer Lopez

Këngëtari i njohur shqiptar, Albert Stanaj është takuar me yllin me famë botërore, Jennifer Lopez. Këtë gjë ai e...

E FRlKSHME, shkencëtarët japin aIarmin! Toka RREZlKON të zhduket nga..

Shkencëtarët kanë prodhuar një anaIizë të zymtë të mjedisit që mund të tregojë se një shkak natyror është gati të sh kaktojë...

Horoskopi për sot, e premte 29 maj 2020

Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur...

‘Po rrethohemi nga Turqia’/ Baza detare e Pashalimanit, grekët në alarm:...

Mediat greke shkruajnë se kryeministri Edi Rama është i gatshëm t’i japë Turqisë Pashalimanin, për ta shndërruar në një bazë ushtarake detare.