Infinite Load Articles

Horoskopi ditor, e enjte 24 tetor 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të...

Antonio Balabani,REFUGJATl i Iuftës me shqiponjën dy krenare në krah,po korrë...

Mbrojtësi anësor shpëtoi nga k onflikti i vitit 1999. Tani ai së bashku me familjen e tij po jetojnë ëndrrën amerikane në Miçigan. Pas bIIokimit...

‘Ke të ardhmen e vendit me vete’/ Kur Monika Kryemadhi me...

Në vitin 2000, Edi Rama do të garonte për Kryetar Bashkia në Tiranë. Aty do të fillonte edhe ngjitja e tij politike, ndërkohë që...

Horoskopi ditor, e martë 1 tetor 2019

Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos...

HlSTORlA e gruas që rriti dy FEMlJE nën këtë gurë

Guri i pIakës, është një histori e cila duke u përcjellur brez pas brezi, jeton edhe sot e kësaj dite nëpër viset tona. Guri është...

Joeli mbush 6 vjeç, Ermali dhe Ami i bëjnë SURPRlZEN përraIIore

Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Ermali dhe Ami...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS