Ky eshte lokali i Agron Xhafës në Vlorë ku u bë përgjimi i “Babales”...

Edhe pse mund të cilësohet si “strofkulla” ku u krye përgjimi që solli skandalin, në lokalin “Miami” në Vlorë vazhdon të shërbehet si më...

Rrëfimi i “nënës beqare”, tregon se si e ma shtroi shqiptari: U martua me...

Michelle Rawlins, nga Sheffield, ka rrëfyer se si ish-bashkëshorti shqiptar e braktisi në qendrën tregtare, ndërkohë që ajo ishte duke provuar fustanin e dasmës. Tashmë...

SHPlKET bateria e re që do të mbajë të KARlKUAR teIefonin tuaj për 5...

Një nga aspektet që telefonat inteligjentë nuk kanë evoluar asnjëherë gjatë gjithë këtyre viteve është autonomia: Pasi telefonat celularë...

BABAl fshehu një dhomë sekrete,ndërsa gruaja e tij ishte sh tatzënë. Por 7 vjet...

Kur një burrë mësoi se gruaja e tij ishte sht atzënë me fëmijën e parë, ai vendosi te ralizonte planin e tij,duke...

Serbia ne panik: Londra kercenon cdo vend qe mbeshtet Serbine ne lidhje me Kosoven

Britania e Madhe po ndërmerr hapa konkrete për ta ndarë Serbinë nga Rusia dhe për t’i siguruar Kosovës vend në Kombet e Bashkuara, shkruan...

Nuk pritej, aleati “braktis” Bashën në mes të rrugës, kërkon mandatin e deputetit (Emri)

Kryetari i Partisë së Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka dorëzuar formularin e dekri.minalizimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Aleati i kryedemokratit Basha tashmë ka hedhur...

‘Zot ndihmoje’/ Bletët e ndoqën makinën për 48 orë, arsyeja do t’ju lërë pa...

Bletët janë një nga ato krijesa që duken interesante. Nga njëra anë ato janë vlerësuar nga shumë kultura për organizimin dhe për mjaltin e...

Nese jeni ne nje lidhje,duhet ta lexoni me patjetar kete lajm i cili ka...

Shumë njerëz thonë se kanë një marrëdhënie të shëndetshme me partnerin e tyre, se ka dashuri dhe besim mes tyre. Gjithashtu, thonë se partneri...

Flori Mumajesi “truIIos RRJETlN, publikon foton e vjetër me Elvanën, i uron fshehtas diteIindjen?

Kohë më parë Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata bashkëpunuan me njëri-tjetrin për vite me radhë. Ndonëse u përfoIën vazhdimisht për një Iidhje të mundshme d;ashurie,...
0FansLike
67,337FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Featured

Most Popular

Ja skema më e lehtë për të ikur emigrant në Angli,...

Të gjithë jemi të prekur nga emigracioni i shqiptarëve, fenomen ky shqetësues për popullsinë e vendit. Ndër vite, shumë persona kanë tentuar të ikin jashtë...

Latest reviews

SHlKONl çfarë bën vëllai për vëllain, e shet të gjithë pasurinë...

NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per j eten e VLLAUT TEM.Allahu i Madherishem me beson dhe kupton e ishalla dikush...

Për herë të parë, Arbana Osmani flet për Eduardin: Me fat...

Ditën e djeshme në emisionin që drejtohet nga moderatorja Arbana Osmani, ishte e ftuar këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj. Ajo ka surprizuar një...

Shfaqet shume rraIIe ne publik, do te HABlTENl kur te MESONl...

Ata që kanë pasur të paktën një kontakt, e dinë mirë që Anila Beko, apo siç të gjithë e njohim, bashkëshortja e...

More News