Ija e Besit festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin, ja supriza e mrekullueshme që i bënë(Video)

  0
  278

  Gjyshja e Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.

  Nipi dhe njerëzit e saj të dashur e kanë surprizuar me një festë të madhe për ditëlindje.

  Besi ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer e kënduar me gjyshen e tij.

  Mesa duket nga pamjet e publikuara në sfond shfaqet një mur plot trëndafila ku shkruhet mosha e Ijes, e cila duket tejet në formë edhe pse 80 vjeçe.