‘Jam shqiptare’, 17-vjeçarja Ië grekët g ojëhapur në ‘X Factor’

  0
  78

  Shqipëria është e mbushur me talente, disa prej të cilëve edhe mund të jenë larguar nga trojet tona për rrethana nga më të ndryshmet. Mirëpo kjo nuk do të thotë që ato e harrojnë Shqipërinë dhe se ndalojnë së na bëri krenarë kudo që janë.

  Këtë e ka treguar së fundmi dhe 17-vjeçarja e quajtur Jody Lulati e cila ndodhet në Greqi. Ajo ka konkurruar në konkursin muzikor “X Factor Greece 2019” dhe ka mahnitur jurinë dhe publikun me zërin e saj.

  Jody ka kënduar këngën “You know I’m no good” nga Amy Winehouse dhe ka treguar se është shqiptare gjatë prezantimit të saj.

  17-vjeçarja ka marrë ‘PO’ nga të katërt anëtarët e jurisë dhe na ka bërë shumë krenarë të gjithëvë!