Këngëtarja shqiptare i mbledh paratë me fshesë: Kjo dasmë i ka ndryshuar jetën!

0
183

Big Mama është nga ato këngëtare që ka punuar shumë pë emrin e saj edhe tashmë ajo korr suksese nëpër vendet e botës.

Ajo ka bërë pause në projektet muzikore, por ajo këndon live nëpër dasma dhe gëzime familjare.

Ajo së fundi ka qenë e pranishme në Amerikë ku ka marr pjesë më grupin e saj për një dasmë që të cilën ajo ka rezervuar. Por leku që është hedhur ka qenë shumë i madh, saqë këngëtarja i mbledh me fshesë.

Fotot i ka publikuar kolegu i saj Robert Berisha, ku duke Big Mama duke mbledhur leket me një fshesë dollarët që janë hedhur për të!

Shikoni fotot e mëposhtëme: