Ky mërgimtar po i prekë të gjithë bashkëatdhetarët, ja si i këndon gurbetit dhe nënës së tij

0
190
CopyAMP code
CopyAMP code

Një mërgimtar ka publikuar një video ku shihet duke kënduar për gurbetin dhe nënën e saj, shkruan Gazeta NewBorn.

Video ka shpërthyer në rrjetet sociale e cila po shpërndahet dhe po pëlqehet shumë.

Shumë komente nga mërgimtarët janë bërë duke e përkrahur këtë djal të ri për zërin dhe talentin e tij/

🙁 🙁 🙁 Çfarë kënge, çfarë zëri :O :O #Tag mërgimtarin

Posted by Gazeta NewBorn on 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis