Me e mire MAMl se vajza: NJlHUNl me mamanë super yII të Taynës

0
284
CopyAMP code
CopyAMP code

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara të showbizit shqiptar, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe numri i saj i ndjekësve në Instagram rritet nga dita në ditë.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një foto e reperes me mamanë e saj dhe të gjithëve u ka rënë në sy ngjashmëria e madhe që Tayna ka me të ëmën.

Ndryshe nga vajza e saj, mamaja e Taynës është bjonde dhe në foton e publikuar është e vështirë të dallosh cila prej tyre është nëna apo e bija.