‘Nuk e di ende nëse të meritoj…’, Ilir Shaqiri dedikim bashkëshortes me foto nga dasma

0
148

Balerini shqiptar shumë i suksesshëm, Ilir Shaqiri është i martuar prej vitesh me aktoren italiane Emanuela Morini.

Sot çifti festojnë përvjetorin e martesës e në këtë ditë të veçantë, Iliri ka postuar një foto nga dasma e tyre me një dedikim shumë romantik.

“Pas kaq shumë vitesh nuk e di akoma nëse të meritoj, por di me siguri që të dua”, shkruan Iliri.

Kujtojmë që Iliri dhe Emanuela janë prindër të një vajze me emrin Emily e cila është gjithashtu pjesë e artit dhe luan në një serial për fëmijë.