SHlKONl çfarë bën vëllai për vëllain, e shet të gjithë pasurinë që ka, shtëpinë dhe tokën për SHËRlMlN e tij

  0
  1110
  CopyAMP code
  CopyAMP code

  NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per j eten e VLLAUT TEM.Allahu i Madherishem me beson dhe kupton e ishalla dikush del e ma blen token e shtepin dhe vllau im pshton.

  Te dashur vllezer dhe motra Shqiptar ne Peje, Kosov dhe Diaspor po ju drejtohem me kete kerkes e cila vjen si nevoj j etike e qe ka te bej me rastin e vllaut tim Avni Hyseni i cili eshte ne gj endje te r end shendetsore (k ome) ku nga momenti ne moment j eta e ti eshte ne rre zik ku tani eshte i shtrir ne SpitaIin intenziv ne Prishtin po fal ALLAHUT Madherishem ende zemra i rr eh.

  Ne emer te familjes time kam vendos qe ta shes TOKEN DHE SHTEPIN ne Peje sepse ende besojm se ALLAHU do jete me vllaun ton dhe mrekullia e tij do na jep edhe nje mundesi per Avnin ku se shpejti po mendojm qe ta dergojm ne Gjermani. Nuk ka vler me te madhe se jeta e vllaut tem dhe mundesia qe Avnia ti kthehet familjes, Kombit dhe Atheut e veqanerisht dy vajzave te tij TUNES dhe EMES

  Numri im kontaktues 049 366 300.-E ndi obligim moral, njorzor dhe familjar qe ne emer tondin vlla dhe familjes Hyseni ti falenderoj te gjith Shqiptaret kudo ne bot qe ata jan e qe jan me ne ne keto momente te v eshtira. Edhe pse Allahu na sprovoj prap Allahu e Kombi po na forcojn e jepin gajret dhe po na e lehtesojn.

  BESIMI PER FITORE TENDE DO JETE DERI SEKOND FUNDIT VLLAU JEM-Nga lutja ne lutje e besimi ne besim, Allahu na ndegjoft, pranoft dhe mundesoft mrekullin e tij ne t rupin tend vllau jem-AMIN==Doren tonde skam me nshu se tmadhin ZOT gjithmon kam besu. Tlutem ZOT ashtu siq pe mban gjaII TRIMIN tem ki me na dhon edhe nje mundesin per vllaun ton-Edhe disa dite o i madherishmi