“Ti më je si një gonxhe…”, Flor Mumajesi dhe Luan Zhegu “TUNDlN” avionin me këngë (Video)

0
118

Luan Zhegu, këmgëtar i mirënjohur i skenës shqiptare, dhe Florian Mumajesi, kanë dhuruar spektakël në avion, teksa ia kanë marrë bashkarisht një kënge.

Nuk dihet se kujt i është bërë kjo suprizë e bukur, por të dy së bashku kanë përshëndetur një prej pasagjerëve, me këngën e njohur “ti më je si një gonxhe”. Pranë tyre ndërkohë shfaqet një stjuardesë që mban në dorë një tortë.

Zhegu e ka publikuar videon në rrjetet sociale ku flet me kënaqësi për mikun e tij Mumajesi: “Me një nga artistët më të talentuar të muzikës shqiptare, me tironsin tim Flori Mumajesi”