Ylli Baka tregon SHERRlN me gruan: U bë xheIoze, s’më foli 24 orë se më PUTHl këngëtarja(Video)

0
290
CopyAMP code
CopyAMP code

Këngëtari shqiptar Ylli Baka ka treguar së fundmi detaje nga martesa e tij.

Në emisionin “ThumbON” në RTV Ora ai ka treguar një skenë xheIozie të gruas së tij, ku ajo nuk i kishte folur për 24 orë pasi këngëtarin e puthi një këngëtare shqiptare.

Biseda:

Aulona Musta: Sh erri i fundit që ke bërë me gruan?

Ylli Baka: Për fëmijët. Gjithmonë për ta. Edhe ndonjëherë kur e trash unë. Më pyet kur do vish, e unë i them ja erdha… erdha… Mesazhi kalon 4 orë. Do të tregoj një histori. Po ktheheshim para disa vitesh nga jashtë. Edhe vjen një këngëtare. Ajo më dëgjonte mua, dhe donte të bënte karrierë. Më tha kam ardhur me një poet. U nisa me autobus. Vjen ajo këngëtarja na takon, puth e bëj mua. Unë me vete ik o d req ça po bën. Takoi dhe nusen time e pyet çfarë bëre mirë? 24 orë pa folur. Unë i thoja nuk mbush.