/Ή0R0SK0ΡI I DITËS së sotme, e hënë 27 mars 2023

Ή0R0SK0ΡI I DITËS së sotme, e hënë 27 mars 2023

DASHI

Jini të sigurt: tensioni i ditëve të fundit së shpejti do të lehtësohet shumë. Ditët 1 dhe 2 prillit mund të jenë ende paksa të vështira prandaj shmangni konfliktet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 27 mars 2023), Saturni dhe Marsi së shpejti do të jenë në një aspekt negativ: duhet të mbani nervat të qëndrueshme dhe të mendoni pozitivisht. Jeni gati të bëni ndryshime dhe madje të ndërprisni disa lidhje, si në dashuri ashtu edhe në miqësi. Pushoni dhe rikuperoni energjinë tuaj.

BINJAKËT

Hëna në shenjën tuaj sjell një dëshirë të madhe për të qenë në qendër të vëmendjes. Gjatë orëve të ardhshme do të filloni të ndiheni më të vendosur falë Saturnit dhe Marsit pozitiv dhe ky është vërtet një lajm i mirë për ju.

GAFORRJA

Do të përjetoni disa ditë shumë romantike, prandaj shijojini ato. Hëna do jetë në shenjën tuaj dhe do ju bëjë më emocionues se kurrë. E mira është se nuk ka më aspekte negative të Saturnit dhe Marsit që të ndikojnë tek ju.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 27 mars 2023), një periudhë shumë e rëndësishme po vjen për ju. Saturni do t’ju shtyjë të bëni shkurtime dhe ndryshime në një mënyrë shumë të papritur. Duhet të jeni shumë të matur në të gjitha veprimet tuaja si në dashuri ashtu edhe në punë. Kini kujdes të mos i thoni fjalët e gabuara dikujt që ju intereson vërtet. Sepse mund të nxisni një debat të panevojshëm.

VIRGJËRESHA

Jeni gjithmonë tepër argumentues dhe rrezikoni shumë të jeni të pakëndshëm në sytë e njerëzve të afërt. Gjatë orëve të ardhshme duhet të jeni shumë të kujdesshëm me fjalët që nxirrni nga goja. Energjia fizike është në rënie të mprehtë: prandaj mendja dhe trupi juaj ka nevojë për pushim.

PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme Marsi, Saturni dhe Venusi do të jenë në favorin tuaj, do t’ju lejojnë të jeni më të shoqërueshëm se zakonisht. Gjithashtu do të ndiheni më pak të lodhur dhe do të keni një dëshirë të madhe për të menduar për jetën e re dhe projektet e punës.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 27 mars 2023), gjatë orëve të ardhshme Saturni dhe Marsi do të fillojnë të ndihen dhe, të bashkuar me Uranin, mund t’ju bëjnë më intolerantë dhe nervozë. Për këtë arsye, qëndroni të qetë dhe përpiquni të mos zemëroheni. Përgatitni vetes një çaj të këndshëm bimor ose një gotë kamomil: relaksohuni.

SHIGJETARI

Gjatë javës që po fillon do ta keni Merkurin ende negativ por horoskopi juaj për javën është vërtet i favorshëm. Saturni në Ujor do t’ju ndihmojë të zgjidhni disa probleme pune dhe praktike dhe Marsi pozitiv do t’ju japë shumë vitalitet. Më 3 prill, Saturni përballë Venusit do të fillojë t’ju ngacmojë…

BRICJAPI

Saturni dhe Marsi janë larguar nga shenja juaj dhe nuk do të jeni më nën presion si muajt e fundit. Ka ardhur koha e duhur për të marrë një pushim nga e gjithë kjo histori. Për sa i përket punës, ka ende shumë gjëra për të bërë, por bëni gjërat e duhura me qetësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 27 mars 2023), gjërat do të nisin për më së miri dhe ju do të keni Saturnin dhe Marsin në shenjën tuaj. Dëshironi të ndryshoni jetën tuaj dhe duhet ta bëni atë, por jo menjëherë. Afërdita më në fund, nga 3 prilli, do t’ju shikojë me dashamirësi.

PESHQIT

Të dashur Peshq, dita që fillon – e hënë 27 mars 2023 – e më tej do të jetë një javë shumë e qetë për ju. Mërkuri është ende në shenjë dhe ju ndihmon në marrëdhëniet me miqtë dhe të afërmit. Marsi dhe Saturni nuk po ju mbështesin më dhe kjo do ju bëjë më dembel se zakonisht. Kujdesuni maksimalisht për gjendjen tuaj fizike. Do t’ju bëjë të ndiheni mirë.

TAGS: