/ΉOROSKOΡI i DlTËS së sotme, e shtunë 4 shkurt 2023

ΉOROSKOΡI i DlTËS së sotme, e shtunë 4 shkurt 2023


DASHI

Do të keni një fundjavë pozitive dhe produktive. Problemet e së shkuarës do të kthehen, por në një këndvështrim më pozitiv. Jeni shumë të vendosur në dëshirën për të kapërcyer çdo vështirësi që ju del përpara. Saturni është disonant, por nuk do të pengojë ambiciet tuaja të cilat janë vërtet të jashtëzakonshme në këtë periudhë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 shkurt 2023), po kaloni një fazë të vështirë për sa i përket marrëdhënieve me të tjerët dhe në familje. Duhet të përmbaheni, sepse kjo do të zgjasë ende deri në mes të muajit, pastaj ditët e mira do të kthehen. Mos u dëshpëroni, kjo gjendje nuk do t’i zhbëjë të gjitha gjërat e mira që keni bërë së fundmi.

BINJAKËT

Gjatë orëve të ardhshme nuk duhet të nënvlerësoni marrëdhëniet shoqërore, sepse ato mund të bëhen një referencë e shkëlqyer në të ardhmen. Deri në fundjavë, mbajeni durimin dhe mos u mbingarkoni.

GAFORRJA

Kjo është një fundjavë e mrekullueshme për ju për të diskutuar çështjet familjare dhe për të adresuar çështjet e së kaluarës. Gjatë së dielës disa prej jush do të ndihen të lodhur dhe do të ketë rënie të humorit. Nëse dikush është afër kërkesave tuaja ose ju kërkon një kontakt, mos refuzoni. Sektori i dashurisë do të rikuperohet brenda pak ditësh.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 shkurt 2023), do të kaloni një periudhë të ngadalshme gjatë fundjavës. Nuk ju pëlqeu shumë fillimi i muajit sepse u përballët me momente polemikash të rënda… Ndiheni të shfrytëzuar, por duhet të jeni të durueshëm dhe të mos dorëzoheni pas goditjeve. Mundohuni të relaksoheni.

VIRGJËRESHA

Jeni në një periudhë shumë me fat dhe mund të bëni shumë. Thuaj mjaft për një histori të rëndësishme që nuk funksionon më, ose për një situatë pune që nuk ju ka kënaqur për disa kohë. Momente të vogla tensioni për shkak të shqetësimit, shtyjnë projektet dhe diskutimet e rëndësishme për të dielën.

PESHORJA

Saturni është në opozitë me ju, prandaj keni nevojë për siguri në këtë periudhë të jetës suaj. Për sa i përket punës, jeni pak të lodhur, vlerësimi i kolegëve apo shefave tuaj po ulet në mënyrë dramatike. Mundohuni të shkoni përtej këtyre tensioneve. Pritej një rikuperim i vogël në fushën sentimentale.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 shkurt 2023), jeni duke bërë shumë në këtë periudhë, një jetë frenetike dhe për rrjedhojë agjitacion pa fund… Shikoni nga e ardhmja, një fazë më pozitive do të fillojë nga data 20. të muajit, ndërsa 15 ditët e para të marsit do të jenë vërtet vendimtare. Guximi!

SHIGJETARI

Gjatë orëve të ardhshme disa eksperimente në punë mund të jenë të suksesshme. Në planin profesional, ata që kanë ndryshuar do të përjetojnë një fazë shumë pozitive. Në pjesën e dytë të vitit do të konfirmoni gjithçka që dukej e pamundur në fund të vitit të kaluar. Dashuroni mirë: mes sot dhe nesër transporti maksimal.

BRICJAPI

Një fundjavë e mrekullueshme po vjen për ju, me një kulm pozitiv të dielën. Hapësirë ​​për marrëdhënie dhe miqësi. Pasioni në horizont, beqarët janë të zënë tani.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 4 shkurt 2023), beqar apo çift, duhet të optimizoni jetën tuaj. Mos bëni gjithmonë të njëjtat gjëra, përndryshe do të kapeni nga momente rebelimi. Në familje ka nga ata që ju kërkojnë një prani të tepruar.

PESHQIT

Ju ende ndiheni pak të lodhur. Dikush do të preferojë të qëndrojë në shtëpi sesa të shkojë në punë ose do të punojë me pak dëshirë. Nëse jeni duke pritur për ndryshime dhe keni frikë se nuk do të vijnë, mos u shqetësoni, gjithçka do të funksionojë. Viti është i favorshëm, por ju duhet të jeni gjithmonë të zënë.