December 1, 2023
Lajme

Ήoroskoρi për ditën e sόtme, e mërkύrë 29 mars 2023

DASHI

Dashuria po ecën me shpejtësi dhe është falë Jupiterit që vazhdon kalimin e tij të favorshëm në shenjën tuaj. Në punë keni konkurrencë të fortë e cila është e mirë, por ndonjëherë mund të çojë në shumë agjitacion.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 29 mars 2023), dy ditët e ardhshme do të jenë shumë interesante nga këndvështrime të ndryshme, veçanërisht nga ajo e dashurisë. Për sa i përket punës, ata që kanë një biznes mund të rifillojnë falë mbështetjes së planetëve të ndryshëm.

BINJAKËT

Dita është mjaft e lodhshme nga pikëpamja e marrëdhënieve, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Shigjetari apo Peshqit. Në punë keni nevojë për durim, por edhe shumë vëmendje.

GAFORRJA

Mund të takoni dikë të ri që do t’jua bëjë zemrën të rrahë më shpejt. Keni shumë nevojë për dashuri dhe pasion, në këtë periudhë. Mundësi të mira vijnë në punë pas mbylljes së një projekti.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 29 mars 2023), është një ditë e bukur për emocione dhe ky muaj mars do të përfundojë në një kreshendo. Në punë yjet ju ndihmojnë, prandaj prisni propozime të reja.

VIRGJËRESHA

Do të ishte më mirë të lini provokimet e ditës t’ju rrëshqasin, përndryshe rrezikoni të luftoni për asgjë. Për sa i përket punës, ka disa trazira, por do të duhet të përpiqeni t’i eliminoni ato.

PESHORJA

Venusi dhe Marsi do ta rikthejnë dashurinë në jetën tuaj. Sa i përket punës, ata që kanë nisur një rrugë të re do të gjejnë kënaqësi edhe më të madhe. Vëmendje vetëm për Merkurin përballë që sjell disa diskutime.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 29 mars 2023), dashuria vazhdon në mënyrën e saj më të mirë me një hënë të favorshme. Në punë është më mirë të mbani larg të gjithë personat që mund t’ju bëjnë nervoz.

SHIGJETARI

Në dashuri do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm si sot ashtu edhe nesër, sepse lodhja mund të ndjehet. Në punë është më mirë të shtyni angazhimet, veçanërisht ato të rëndësishme. Besojuni këshillave të mençura të atyre që dinë më shumë se ju dhe ju duan.

BRICJAPI

Diskutimet në dashuri duhen përballuar me shumë forcë. Në punë, megjithatë, ka diçka që nuk shtohet. Mundohuni t’i rregulloni problemet menjëherë. Është e kotë, me të vërtetë kundërproduktive, t’i bartësh ato dhe të shqetësohesh. Kur keni një mendim në mendjen tuaj, mezi prisni ta hiqni atë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 29 mars 2023), në dashuri do të ishte më mirë të mos nënvlerësoni takime të reja dhe nëse mund të organizoni diçka të bukur. Në punë prisni lajme edhe nëse tani gjithçka duket në pritje.

PESHIT

Keni hënën në shenjën tuaj, kështu që emocionet janë të lira. Në punë do t’ju duhet të rindërtoni të gjithë karrierën tuaj dhe të çoni përpara vetëm projektet e reja që ju interesojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *