Β.efason modeΙja shqiρtare: E kαm b. ërë 30 h erë…

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e ka kryer plot 30 herë testin e Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi të bërë në rrjete sociale. 


Vildane ka publikuar një foto të testit të bërë së fundmi, i cili ka dalë negativ.

Ajo ka treguar se është e ‘fiksuar’ pas shëndetit dhe prandaj është testuar 30 herë.

“Më quani të çmendur, por ky është testi im i 30-të.

Po jam e “fiksuar” pas shëndetit. Kushdo që ka qenë pranë meje është mirë”, ka shkruar Vildane.