/Βini nanës një snajρer, po s’ja kam q… ‘ Habit grυαja nga Elbasani, kërcënon krγeministrin Edi Rama (Video)

Βini nanës një snajρer, po s’ja kam q… ‘ Habit grυαja nga Elbasani, kërcënon krγeministrin Edi Rama (Video)

Elbasan- Një protestë u zhvillua sot në qytetin e Elbasanit. Qytetarët dolën te sheshi ‘Gensher’ dhe fikën automjetet në shenjë proteste kundër rritjes së çmimit të naftës.

Mes protestuesve ka tërhequr vëmendjen një grua. Ajo ka kërc ënuar Edi Ramën me sna jper.

Në një intervistë për mediat ajo thotë:

Mjerë popullin e shkretë ça e ka gjetur me një drogmen që është në dorën e atij.

Atë po se hoqi qafe njeri, bjeri nanës një snajper dhe po s’ia q* nanën, ta vr as mu në lule të ballit.

SHIKO VIDEON KËTU