Ε rëndë/ Ndαhet nga jeta në moshën 38-vjeçare ish e dαshυra e Βαlotellit

Modelja dhe ylli i reality showt, Tabby Brown është ndarë tragjikisht nga jeta në moshën 38-vjeçare.

Ish-menaxheri i Tabby konfirmoi vdekjen e saj të martën, me shkakun e vdekjes të paqartë. Modelja është e njohur edhe për lidhjen që ajo ka pasur në të shkuarën me dy futbollistë, Rahim Sterling dhe Mario Baloteli.

Tabby, i cili u rrit në Londrën jugore dhe punoi si modele për Playboy, u bë i njohur për audiencën angleze pasi luajti në shfaqjen e takimeve në Channel 5 ‘The Bachelor’.

Ajo ishte gjithashtu një kërcimtare dhe u shfaq në videoklipe për Snoop Dogg, Dizzie Rascal dhe B.O.B, si dhe në reklama për Canon, Virgin Atlantic, AX dhe Lynx.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *