Ηοroskoρi ditor ρër sot, e ρremte 22 korrik 2022

DASHI
Priten debate ne cift gjate kesaj dite. Do perballeni me probleme te medha dhe disa mund t’i japin fund lidhjes qe kane krijuar. Beni vetem kujdes te mos nxitoheni. Dite me e kenaqshme do jete kjo e sotmja per ata qe jane ende beqare. Shfrytezojini mundesite qe do iu jepen. Ne planin financiar gjerat do shkojne me mire se disa dite me pare. Buxheti do jete i kenaqshem.

DEMI
Pergatituni sot per te perjetuar momente te paharueshme me partnerin tuaj. Ai do dije si t’ua plotesoje te gjitha deshirat qe ju te ndiheni me rehat. Beqaret do kalojne diten qe kane enderruar. Edhe pse mund te jeni zhgenjyer njehere nga dashuria duhet te tentoni perseri. Ne planin financiar duhet merrni masa per te rregulluar situaten. Kurseni sot qe te fitoni me shume mot.

BINJAKET
Shprehini te gjitha ato qe ndieni per partnerin, edhe sikur atij te mos i vije mire. Trgohuni te sinqerte sepse vetem keshtu do e rregulloni jeten tuaj sentimentale. Beqaret do te entuziazmohen mjaft nga takimet qe do kene sot, por shume shpejt do takojne edhe zhgenjimin. Treghuni sa me vigjilente me financat dhe shmangni cdo shpenzim te tepruar sepse do ngeleni me xhepat bosh.

GAFORRJA

Mundohuni te jeni pak me realiste sot ne jeten tuaj ne cift nese doni qe gjerat te shkojne mire. Mos i kerkoni partnerin gjera te pamundura. Zjarri i dashurise do ndizet edhe per beqaret. Do jeni mjaft energjike dhe nuk do keni frike te provoni gjera te reja. Do beni shume mire. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme te cilat do e petmiresojne buxhetin.

LUANI
Ne jeten ne cift do marre fund rutina e perditshme dhe do tentoni per gjera te reja. Venusi do iu beje me tolerante ndaj njeri-tjetrit dhe me te hapur. Dita do jete plot diell! Edhe beqret do kene mbeshtetjen e Venusit por duhet t’i ngjitin shkallet me ngadale. Mos iu besoni shume disa keshillave te gabuara qe do iu japin miqte, por kerkoni mendimin e specialisteve. Ata do iu japin ndihmen e duhur.

VIRGJERESHA
Ne dukje, sektori i dashurise do jete i qete dhe pa probleme, por nga nese nuk tregoheni te matur me fjalet mund te lindin konflikte. Neptuni do jete planeti qe do iu ndihmoje te dilni nga situatat e zymta. Nje takim i kryer kohet e fundit mund te kthehet ne nje histori te bukur dashurie per beqaret.
Pergatituni! Financat do jene te mira por ju do vazhdoni punen per t’i permiresuar edhe me teper.

PESHORJA
Dite mjaft e mire kjo e sotmja per dashurine ne cift. Klima do jete e ngrohte dhe do e keni me te lehte te flisni per gjithcka. Shfrytezojeni diten per planifikuar pushimet nese ende nuk e keni bere. Beqaret nuk do druhen aspak dhe do joshin pa pushim. Mundesite sot do jene te shkelqyera. Ne planin financiar do iu gjeni zgjidhje te gjitha problemeve dhe do keni ide te mira per te permiresuar buxhetin.

AKREPI
Te influencuar nga planetet ju do beni cmos qe ne lidhjen tuaj te mbreteroje harmonia. Edhe pse mund t’iu jepen mundesi per aventura ju nuk do i parapelqeni. Rendesi do kete vetem te jeni mire me partnerin. Beqareve do iu jepet mundesia te kene takime shume te vecanta. Beni durim nese nuk doni te keni probleme financiare. Jo gjithcka ecen aq shpejt sa ju deshironi. Kujdes!

SHIGJETARI
Planetet do iu ndihmojne edhe ju te forconi bashkepunimin me partnerin dhe te ngrohni klimen ne cift. Beqaret do terhiqen tmerresisht nga dashurite e pamundura. Kthehuni sa me shpejt ne realitet dhe kenaquni me ate qe do iu ofrohet! Shume maturi duhet te tregoni ne sektorin e financave. Nese e menaxhoni me mencuri ate gjithcka do shkoje me se miri. Ju mund t’ia dilni!

BRICJAPI
Asnje planet nuk do influencoje negativisht ne jeten tuaj ne cift dhe qielli i dashurise do jete pa re. Do ndiheni mire dhe do perjetoni goxha kenaqesi. Beqaret do e kene te veshtire te fiksohen pas dikujt sot duke qene se do keni perballe disa persona interesante. Merrni kohen e duhur dhe reflektoni mire. Ne planin financiar duhet ta shtrengoni pak rripin nese nuk doni qe buxheti te mare tatepjeten.

UJORI

Ata qe jane ne nje lidhje do i marrin gjerat shtruar gjate kesaj dite. Hena do jete ne anen tuaj dhe do iu ndihmoje t’i zgjidhni edhe problemet qe iu kane dale. Me mbeshtetjen e Jupiterit dhe Neptunit beqaret do kene mundesi te shkelqyera per te takuar personin e duhur. Me financat do keni fat. Ka mundesi te merrni edhe nje shume te konsiderueshme lekesh nga nje person i aferm.

PESHQIT

Nese jeni ne cift, jeta juaj ka rrezik te jete mjaft e turbullt. Nuk do doni te beni as leshimin me te vogel dhe partneri ca me pak. Mos renia dakord per dicka mund te sjelle goxha debate. Kujdes! Per sa iu perket beqareve do kene fat dhe takime me shumice. Mos u tregoni te turpshem. Shikoni mire atje ku do shkelni ne sektorin e financave sepse mund te rrezoheni. Hiqni disa kursime menjane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *