November 30, 2023
Lajme

Ηelikoρteri ρërplaset me kabllot elektrikë dhe bie në tokë, brenda ndodheshin një deρυtet një nënkrγetar bashkie dhe disa persona të tjerë

Disa zyrtarë brazilianë janë përfshirë në një aksident me helikopter të mërkurën në shtetin Minas Gerais.

Në një video tronditëse që qarkullon në internet shihet helikopteri që është ngatërruar me kabllot e linjave të energjisë elektrike.

Në helikopter ndodheshin një deputet, një nënkryetar bashkie dhe dy të tjerë, përfshirë pilotin.

Përplasja ka shkaktuar flakë, i cili është vënë menjëherë nën kontroll nga zjarrfikësit. Të gjithë pasagjerët kanë mundur t’i shpëtojnë përplasjes me lëndime të lehta.

SHIKO VIDEON KËTU

https://youtube.com/watch?v=-WmztaOdn5k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *