/Ραmje të frikshme/ Ροlici dhe qytetari shpëtojnë shoferin pas aksidentit, pak sekonda më vonë mjeti shpërthen në flakë

Ραmje të frikshme/ Ροlici dhe qytetari shpëtojnë shoferin pas aksidentit, pak sekonda më vonë mjeti shpërthen në flakë

Një skenë tronditëse është kapur nga kamerat, teksa shihet një efektiv policie dhe një qytetar që nxjerrin nga makina shoferin pas aksidentit, ndërsa vetëm pak sekonda më pas makina shpërthen në flakë.

Ngjarja ka ndodhur në  Las Vegas pak ditë më parë, ndërsa videoja ka qarkulluar sot.

Ngjarja është regjistruar edhe nga kamera e trupit të policit. Drejtuesi i mjetit është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.