November 30, 2023
Lajme

ΡΙαs skαndali/ Trajneri i skuadrës së njohur dhυnon fizikisht ish-bashkëshorten në mes të rrugës (VIDEO)

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurentiu Regenkampf dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan!

Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.

Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

Anamaria Prodan thotë se trajneri Regenkampf ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.

Nga pamjet shihet sesi Laurentiu Regekampf e godet vazhdimisht në fytyrë.

Pamje të tmerrshme të cilat u bënë menjëherë virale në rrjet

SHIKO VIDEON KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *