December 3, 2023
Lajme

ΡυbIikohet video me pamjet e r ënda në mes të Tiranës, disa djem rra.hin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini

Një video më pamje dh.u.ne eshte publikuar nga JOQ Albania. Në këtë video shikohet se disa të rinj, rr.ahin dikë që është brenda një makina luksoze.

Si shikohet dhe në video makina ka ndaluar dhe ata gjuajnë drejt personit që është ulur në sediljen e shoferit.

Sipas asaj që thotë, personi që ka nisur video me këtë makinë është parë modelja e njohur Trejsi Sejdini.

Po ashtu ai ka nisur edhe një foto, ku Trejsi Sejdini shfaqet duke pozuar para kësaj makine.

Por nuk dihet nëse ka qenë, ajo në makinë teksa të rinjtë qëllojnë.

Gjithashtu personi që ka nisur videon ka bërë me dije se videoja është filmuar në Tiranë.

Personi që ka nisur videon ka thënë për JOQ Albania:

Esht bo n maj si video. N tiron.’’
Kujtojmë këtu se Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar.

Shpesh herë ajo është kryefjala e mediave për shkak të sh.erreve dhe jetës lukzoze që reklamon në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *