/Ρas Ιαrgimit të Kiarës nga shtëρia e BBVIP, Luizi fton Jorin në sυitë

Ρas Ιαrgimit të Kiarës nga shtëρia e BBVIP, Luizi fton Jorin në sυitë

Kiara Tito ka lënë mbrëmë shtëpinë e Big Brother Vip Albania. Ndërkohë Luiz Ejlli teksa ka qenë me banorët duke biseduar dhe ngrënë darkën, nuk ka kursyer edhe humorin me Jorin.

Luzi drejtuar bukuroshes, është shprehur: “A do të ikim tek Suita”.

Jori: Unë të shikoj si vëlla

Nuk ka munguar edhe humori nga banorë të tjerë të shtëpisë, teksa e kanë kaluar me të qeshur këtë bisedë.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=35430071-ab68-422b-a2e0-1735fe0219be&ig_mid=9B3400C5-232D-469B-B6EF-2BA3ED098FFA