December 1, 2023
Lajme

Ρasi SPAK nisi hetimet, Meta sulmon Krajën: Sρύrdhjαku i ρartisë i shërben mαfies, shtatori po vjen!

TIRANE- Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar pasi Prokuroria e Posaccme ka nisur hetimin për të.

Në një reagim në rrjetet sociale, Meta shkruan:

Meqënëse spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve në panik ju lutem njihuni edhe me një kërkesë tjetër serioze për karagjozët më të mëdhenj të Ramaformës.

Shtatori po vjen dhe Drejtësia e Popullit nuk do ndalet më!

Ramoviçin asgjë nuk e shpëton dot më!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *