Lajme

Τë rinjtë “sfidοjnë” vdεkjen në mes të Tiranës për një videο në Tik Tοk (PAMJET)

Ky sport tai nuk është në modë vetëm jahstë-shtetit, por edhe në Shqipëri. Një sport ekstrem që kërkon guxim dhe kurajo, për më shumë kërkon të jesh “i çmendur”.

Disa të rinj kanë hipur në “Downtoën Tirana”, në ndërtesën më të lartë në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë.

Siç shihet dhe në videon e publikuar në rrjete sociale, video që tani është bërë virale, shihet të rinjtë që ecin buzë ndërtesës së lartë duke sfiduar vd ekjen.

https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3R3ZWV0X2VtYmVkX2NsaWNrYWJpbGl0eV8xMjEwMiI6eyJidWNrZXQiOiJjb250cm9sIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH19&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1392544214492254213&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fwww.shqiperiaime.com.al%2F2021%2F05%2Fteksa-ecin-buze-nderteses-me-te-larte-ne-mes-te-tiranes-te-rinjte%2F&sessionId=560fbf83bb7111b044195d94be79d7f350d76312&theme=light&widgetsVersion=82e1070%3A1619632193066&width=550px