‘1 mijë euro’/ Dajana Shabani nxjerr SMS e ofertave: Ma hoqe TRURlN, ropt për ty rezervoj gjithë Iokalet e Tiranës (FOTOT)

0
257

Dajana Shabani nxjerr në rrjetet sociale mesazhet që i kanë ardhur nga disa b;urra, të cilët e si;mpatizojnë atë.

Tiranë- Të gjithë e dime që Dajana Shabani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston foto nga përditshmëria e saj. Por së fundmi ajo ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në rrjetin social Instagram, ku shfaqen ofertat që i vijnë nga burra të ndryshëm.

“Do të jepja 1000 dollarë, me dëshirëm më të madhe vetëm të takoj, fi;ksim m’u ke bërë”, thuhet në një mesazh.


Ndërsa në një tjetër thuhet: “Ç’ne sikIeti mua? Robt për ty ia q* Tiranës, i rezervoj krejt lokalet dhe restoranetet për ty”. “Ti do ma ik tr urin, do vij nga Kaza kistani vetëm për ty”, është një tjetër mesazh.