3 herë kampioni i botës sulmohet nga dy peshkaqenë, nëna e shikon live në TV

  0
  284

  Kampioni i trefishtë i botës në surfing, Miack Fanning, është sulmuar nga dy peshkaqenë në bregdetin e Afrikës së Jugut.

  Sidoqoftë, sportisti australian luftoi me peshkaqenët gjatë asaj që do të duhet të duhej të ishte garë surfingu
  Përpos tij, në ankth ishte edhe nëna e tij e cila po e shikonte live garën e Fanning.

  Në fund ai ia arriti të mposhtë peshkaqenët dhe u largua nga uji pa asnjë lëndim.