Lajme

64 vjecarja e Perputhen nxjerr ClCAT jashte mes Iokalit (Video)

Luljeta e Perputhen +40 dalloi per tipin e saj mos kokecares qe me futjen e saj ne emison.

Por duket se bemat per te nuk paskan f und. Ne rrjet po qarkullon nje video e Luljetes qe heq bluzen ne mes te lokalit dhe shkakton shume te qeshura ne tavoline.

Ajo del me gjoksin jashte pasi nuk ka recipeta.

Luljeta u shpreh ne Perputhen se kur i ndizet llamba nuk pyet dhe mesa duket llamba e Luljetes eshte ndezur!

Video Player