8-vjeçarja kishte turp të këndonte, por më pas e la jurinë pa fjalë (Video)

  0
  740

  Duket se fenomeni i shfaqjeve muzikore si ‘The Voice’ tashmë është bërë shumë i popullarizuar në botë.

  Kemi parë shumë performanca të ndryshme nga fëmijë të talentuar dhe të rinj nga e gjithë bota, por audicioni që do ta shihni sot është diçka thjeshtë mahnitëse.

  Kur një 8-vjeçare me emrin Polly Ivanova doli në skenën e “Bulgaria’s Got Talent” nuk është se premtoi shumë në shikim të parë. Audienca nuk mjaftohej me bukurinë e saj kur ajo doli në skenë… por kur ajo filloi të këndonte, zëri i saj shkriu të gjithë, transmeton Gazeta Express.

  Duke kënduar këngën “Listen” të Beyonce, vogëlushja la gojëhapur jurinë. Shikojeni videon: