A e duan vertet shqiptaret nusen me “kilometra 0”,ja si i duan ne te vertete (Video)

  0
  388

  Të virgjëra por jo të qepura, ja çfarë thonë djemtë shqiptarë për virgjërinë?

  “Boom” ka pyetur djemtë shqiptarë dhe përgjigjet e tyre kanë lënë pa mend shikuesit.

  Video është bërë virale në rrjet dhe ka marrë me dhjetra e qindra komente.

  Nëse doni të dini se si mendojnë meshkujt shqiptarë në vitin 2018 ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme: