A e njihni kete femije?Sot ky eshte nje nga politikanet me te njohur shqiptare

    0
    543

    A e njihni?

    Politikani Luan Rama, nënkryetari i LSI-së, uron nënën e tij për 70-vjetorin e lindjes me një foto të 51 vite më parë, në krahët e nënës së tij dhe me një poezi të Frederik Reshpjes.

    Një prej politikanëve më të njohur, e shpreh më së miri dashurine me një shprehje të Eseninit, “Dritë e parrëfyer vetëm ti”.