/“A je q* me të”.Brisilda Rroku nxjerr video-live, zbërthen ‘fije për pe’ ç’bëri me Nojën

“A je q* me të”.Brisilda Rroku nxjerr video-live, zbërthen ‘fije për pe’ ç’bëri me Nojën

Një ngjarje e befasishme ishte ajo që ndodhi në Shkodër pak javë më parë.

E dashura e Nojes, Rita mori vesh se i dashuri i saj e kishte tradhtuar me shoqen e saj Brisilda Rroku dhe vendosi t’i jepte një mësim të mirë kësaj të fundit.

Videot u shpërndanë me shpejtësi në media dhe bjondja e historisë përfundoi e arrestuar për t’u liruar sërish pak ditë më pas.

Në një video ekskluzive për JOQ Albania, ajo u pa ditën e djeshme në një park të Shkodrës

me të dashurin e saj të zemrës, Nojen, duke i kërkuar llogari.

Ditën e sotme është bërë e gjallë, brunia e historisë, Brisi e cila në një account në Instagram.

U ka thënë ndjekësve të saj se shumë persona po përpiqen t’i njollosin imazhin me profile fake dhe se profili i saj i vërtetë, është ai nga i cili ka dalë në një video live.

Ajo nuk ka dhënë ende versionin e saj të ngjarjes në të cilën u përfshi.

{“videoid”:”1599075373536″,”type”:50,”ratio”:0.75}”>http://{“videoid”:”1599075373536″,”type”:50,”ratio”:0.75}