A ju kujtohen Lupçe dhe Katerina dy ish bankrët e BBA?Nuk do ta BESONl se çfarë ka ndodhur me ta (Foto)

0
274

Me siguri të gjithë e mbani mend çiftin Katerina dhe Lupçe nga “Big Brother 9”, spektakël nga i cili u bënë të famshëm.

Tashmë kur kanë kaluar 2 vite Lupçe dhe Katerina vazhdojnë lidhjen e tyre, e janë shumë të lumtur bashkë.

Çifti janë shumë aktiv në rrjete sociale dhe postojnë foto nga përditshmëria ose rastet e veçanta, siç ishte dita e djeshme pasi Katerina festoi ditëlindjen e saj të 22.

Në një postim në Instastory, Katerina zbulon se Lupçe i ka bërë dhuratë një unazë dhe e falenderon, ndërsa shkruan se është surpriza më e bukur.