December 6, 2023
Lajme

A ka Ιidhje me Ervis Martinajn? Gjendet i shkrύmbuar krejtësisht një aυtomjet në Zall Herr

Tiranë- Gjendet i shkrumbuar krejtësisht një automjet në një fshat të Tiranës.

Policia u njoftua që më datë 22.08.2022, se në fshatin Dritas, Njësia Administrative Zall-Herr, është gjetur një automjet i djegur plotësisht.

Duke qënë se automjeti ka qënë i djegur krejtësisht ka qënë e vështirë për shërbimet e Policisë dallimi i elementeve identifikuese të tij.

Mjeti rezulton i vjedhur në janar në Laprakë.

Një nga supozimet ishte lidhja e djegies së këtij automjet me zhdukjen e Ervis Martinajt.

Por një burim policor konfirmoi për Noa.al se djegia e mjetit nuk ka asnjë lidhje me ngjarjet nga verifikimet paraprake të kryera.

Gjatë këtyre ditëve ka vijuar puna intensive nga ana e strukturave të Policisë, me qëllim zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të djegies së mjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *