/A mundeni ta gjeni se cila nga personazhet e famshëm shqiptarë është vogëlushja në foto?

A mundeni ta gjeni se cila nga personazhet e famshëm shqiptarë është vogëlushja në foto?

A mundeni me e gjet se cila nga personazhet e famshëm shqiptarë është vogëlushja në foto? Ne nuk mundëm me e gjet.

Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta.

Modelja e cila është duke vepruar në Londër, së fundmi ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël nga fëmijëria, dhe është vërtet problem ta njohësh.

Sa i përket jetës private përkundër spekulimeve të shumta, Arbenita është ende në lidhje me reperin Fero dhe çifti janë mjaft të lumtur.