/“Ai është i sëmųrë PSlKlK”, Romeo Kara publikon pamjet e Kryemadhit që po ‘thýen’ rrjetin, ja çfarë thotë për Sali Berishën (VIDEO)

“Ai është i sëmųrë PSlKlK”, Romeo Kara publikon pamjet e Kryemadhit që po ‘thýen’ rrjetin, ja çfarë thotë për Sali Berishën (VIDEO)

Juristi Romeo Kara ka shpërndarë ditën e sotme një video në rrjetet sociale të kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila po ‘thyen’ rrjetin.

Në video është bashkuar deklarata e Kryemadhit sesi e shante Berishën vite më parë dhe e quante enverist, fashit e të sëmurë psikik, ndërsa sot e konsideron si një figurë që është për t’u adhuruar.

Madje edhe Berisha dëgjohet në video të thotë për LSI-në: Derra dhe vetëm derra!

VIDEO:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Feduard.dedaj1%2Fvideos%2F10219575207235135%2F&show_text=false&width=476