Ajo konsiderohet si deputetja më seksi, por s’keni parë vajzën e saj!

  0
  1089

  Deputetja e Kosovës Duda Balje, gjithmonë është konsideruar si një ndër deputete simaptike dhe tepër në formë.

  Edhe pse me dy fëmijë, ajo duket tepër seksi, e mesa duket edhe vajza e saj është një modele e vërtetë. Vajza e Duda Balje ka përfunduar shkollën e mesme, shkruan opinion.al

  Ajo ka qenë pjesëmarrëse në mbrëmjen e maturës të organizuar nga shkolla e saj, e ka tërhequr vëmendje e jo vetëm të të pranishmëve, por edhe të mediave kosovare  e shqiptare.

  Ishte deputetja kosovare, nëna e saj e cila ka ndarë me ndjekësit foto nga mbrëmja e saj, e duke se ajo ka shkëlqyer në këtë mbrëmje.

  Fotot e Duda Baljes më vajzën janë komentuar gjatë njësoj si edhe çdo paraqitje tjetër e Dudës e cila cilësohet si femra më e komentuar e Kuvendit./opinion.al