/Ak sident fataI me motor uji, vd es tra gjikisht futbollisti shqiptar (Foto)

Ak sident fataI me motor uji, vd es tra gjikisht futbollisti shqiptar (Foto)

Një lajm tr agjik ka prekur sot futbollin shqiptar teksa mësohet se ka hu.mbur jetën në moshën 31-vjeçare, futbollisti Arbër Aliu.

Mbrojtësi që mbylli sezonin me skuadrën e Erzenit ka tr onditur mbarë opinionin sportiv.

Si shkak i një ak sidenti me motorr uji, 31-vjeçari s’ka arritur të mbijetojë. Polumbarët kanë nisur kërkimet për trupin e tij në liqen.

Një ngjarje që vjen në një moment kur të gjithë të fokusuar te merkato e verës dhe klubi shijakas po punonte intensivisht për t’u përforcuar. Kujtojmë që Aliu ka luajtur më parë për Partizanin, por edhe Skënderbeut.

Va rrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në orën 11:00