Aksidenti ne “Misto Mame” deshmitari:Ambulanca u vonua (Video)

    0
    380

    Një aksident rrugor ka ndodhur në rrugën Misto Mame në kryeqytet.

    Në videon e dërguar në Ti Raporton nga një qytetar shihet një person shtrirë në anë të rrugës dhe trafiku i rënduar i shkaktuar si pasojë e bllokimit nga ana e Policisë.

    Sipas qytetarit që denoncon rastin, në momentin e xhirimit të videos, ambulanca nuk kishte mbërritur ende në vendin e . Top Channel