Aktori turk Çënari’ flet shqip në emisionin e Ermal Mamaqit

    0
    382

    Që prej kohës kur u kthye në Shqipëri për të prezantuar ‘Dancing With The Stars’, aktorja Almeda Abazi ka qenë kryefjala e cdo portali shqiptar dhe jo vetëm. Edhe mediat turke kanë reaguar për largimin e aktores nga vendi i tyre, duke lënë kështu për disa kohë vetëm bashkëshortin e saj turk, Tolgahanin. Kësaj here bukuroshja ka qenë e ftuar në emisionin e së shtunës ‘Xing me Ermalin’, ku ka treguar më shumë për veten dhe jetën e saj dhe është bërë pjesë e disa lojrave argëtuese së bashku me Ermalin.Në një moment në një lidhje të drejtperdrejt shfaqet bashkëshorti i saj, i cili flet shqip.

    “Cka po bon”, thotë aktori turk.