syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Aktorja e njohur flet pa doreza:“Aq sa dua une, nuk e përbaIIoj dot një burrë në SHTËPl” (Video)

Ajo është një aktore mjaft e njohur për rolet e sa, me humorin në komedi dhe parodi ndër vite, Rita Lati ka fituar zemrat e publikut shqiptar.

Gjithnjë e karakterizuar nga energjia dhe plot sharm,Rita Lati ashtu si gjithnjë edhe ketë herë ka folur “pa doreza” për jetën e saj private.

Kur vajza e saj Roza Lati ishte ende e vogël, ajo u nda nga bashkëshorti për të filluar një jetë të re, por kjo nuk e ka bërë Ritën që të ndalet nga suksesi i saj në role të shumta.

E ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan këtë të enjte, aktorja u pyet nga publiku se përse nuk u martua sërish pas nd;arjes nga bashkëshorti.

Me përgjigjen e saj pa komplekse, aktorja tha se “nuk e përballon dot një burrë në shtëpi”.

“S’më donte asnjë burrë. E di si është puna… Burra ka sa të duash, s’kam qenë asnjëherë pa burra, ose pa një burrë.

Por burrë në shtëpi nuk e përballoj dot. Të vijë dhe të iki biri botës, të rrijë aq sa më duhet mua.

Aq sa dua unë dhe asnjë sekondë më shumë se më shqetëson. Dhe e kupton personi që duhet të ikë”, tha Lati.

https://youtu.be/IW1XBhPW3Go