Albi Nako harron përfundimisht Klaudjën, kapet sërish mat (FOTO)

  0
  329

  Edhe pse janë përfolur pafundësisht se ndodhen në një lidhje, as Albi Nako dhe as Alba Hoxha nuk pranuar se po përjetojnë një lidhje dashurie. Por rrjetet sociale duket se kanë vërejtur të tjera prova” që me siguri do t’i venë “kapakun” këtij muhabeti!

  Nga fotot e postuara, ata duket se kanë udhëtuar bashkë disa herë bashkë në qytete të ndryshme të Evropës.

  Jo vetëm në Paris dhe në Bruksel, Albi dhe Albana kanë udhëtuar së fundmi edhe drejt Luzernës.

  Nuk e shpikëm ne, por na e treguan vetë ata me fotot që kanë publikuar në Instagram. Duke qenë se ata njihen për marrëdhënien e tyre shumë të mirë, nuk besojmë që janë takuar rastësisht aty në Zvicër.