/Albumin e martesës së djalit të Remzie Osmanit nuk duhet ta humbisni

Albumin e martesës së djalit të Remzie Osmanit nuk duhet ta humbisni

Djali i këngëtares së mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani, Hamza i dha sot fund beqarisë. Ai u martua me bukuroshen Gëzime me të cilën ka disa vite i lidhur.

Çifti kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave kosovare, ndonëse të dy nuk i përkasin botës së artit.

Hamza dhe Gëzime e mbajtën dasmën në një nga lokalet më luksoze në periferi të Prizrenit. Ditën e sotme janë publikuar edhe fotot nga albumi i martesës të cilat mund t’i shihni më poshtë.