/Alketa nuk e mban Iumturinë, vjen në jetë një bebushe dhe bukuroshja fIuturon nga gëzimi

Alketa nuk e mban Iumturinë, vjen në jetë një bebushe dhe bukuroshja fIuturon nga gëzimi

Alketa Vejsiu është bërë hallë e një vajze, pasi vëllai i saj Endri u bë baba dhe emocionin e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Moderatorja ka publikuar edhe portretin e së voglës në fotot dhe videot që ka postuar.

Duke marrë parasysh sa pak flet e publikon Alketa për familjen ky postimi na habiti sepse fëmijët e saj nuk i kemi parë kurrë me imazh të plotë,

por mesa duket vëllai i moderatores është më tolerant në këtë aspekt.

Edhe pse nuk ka zbuluar detaje të tjera, Alketa ndihet më e lumtur dhe e emocionuar se kurrë për gjithçka po ndodh dhe që tani është e bindur se do e ketë shoqe të ngushtë mbesën e saj.

Fundja a nuk janë vërtetë si shoqe hallat me mbesat e tyre?/revistawho.com