/Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë

Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë

Mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan është dhënë puntata e radhës e Piter Pan.

Sigurisht përvec fëmijëve, këtë herë vëmendjen e ka marrë Alketa e cila ka guxuar me veshjen.

Mbrëmjen e sotme moderatorja ka ardhur me një veshje me të cilën Alketën nuk e keni parë më parë.

Moderatorja është shfaqur me pantallona të shkurta duke guxuar kështu me veshjen e duke treguar se skena nuk ka nevojë vetëm për fustane, por pse jo edhe për veshje të tilla të rehatshme dhe me shumë stil./albeu.com/